
3D virtuális modellen mutatjuk be, mi került 64 millióba a lombkorona sétányon az uniós adófizetőknek
1 milliós budik a puszta közepén és egyéb finomságok. Nem spóroltak semmin.
1 milliós budik a puszta közepén és egyéb finomságok. Nem spóroltak semmin.
A Fővárosi Törvényszék első fokú, nem jogerős döntésében mindenben nekünk adott igazat: az Átlátszó a valóságnak megfelelően, kellő pontossággal tájékoztatta a nagyközönséget.
Az Európai Unióig ért el az ügy, gyorsan újra is telepítette az erdőt a nyírmártonfalvai polgármester.
A nyírmártonfalvai polgármester büszkén hangoztatta, hogy a vágópont addig üzemelt, "ameddig kellett".
Brüsszelben szelfizik és perrel fenyegeti az Átlátszót a tarra vágott erdő helyén uniós finanszírozású lombkorona sétányt építő polgármester, miközben a falujának a közvilágításra sincs elég pénze.
Az eredeti tervek szerint az 50 méter hosszú sétányt a fák lombkoronájának a szintjébe álmodták meg, most egy pusztaság közepén áll.
Új épületbe költöztetik a múzeumot, de a szintén beígért tájházra már nem futja a milliárdos állami támogatásból.
A 140 milliós pályát a töltések közé tervezték, az pedig már a természet rendje, hogy a hullámtereket időnként elönti a víz.
A parknak a fennállása alatt összesen 55 látogatója volt. A legutolsó négy évben, 2018-2022 között mindösszesen egy ember használta.
A tranzakció a tankönyvpiac államosításának egyik utolsó lépése volt, amivel a kormány bebiztosította a kampánycélra is használt ingyenes tankönyveket.
Összeszedtük az idei év legfontosabb civil tiltakozásait szerte az országból, ahol bátran léptek fel a helyiek a rájuk települő beruházásokkal szemben.
A(z) https://atlatszo.hu oldal sütiket és más kódokat használ a honlap megfelelő működésének biztosítása céljából, a weboldalon nyújtott felhasználói élmény fokozása érdekében, továbbá ennek segítségével készít elemzéseket az Ön számára releváns, személyre szabott ajánlatok összeállításához. Bővebb információt az adatkezelési tájékoztatónkban talál.