Két év alatt 15-ször ugrasztotta a kormány a KEHI-t, de hogy kire és miért, nem derült ki
A Diákhitel Központról szóló anyagot addig dugdosták a fiókban, amíg az egykori igazságügyi miniszter férje ellenzéki színre nem lépett.
A Diákhitel Központról szóló anyagot addig dugdosták a fiókban, amíg az egykori igazságügyi miniszter férje ellenzéki színre nem lépett.
Ahogy évek óta mindig, most is kikértük a sajtóval kapcsolatos adatokat a bíróságtól. Az Átlátszó, a Magyar Hang és az RTL az ellene indított összes sajtópert megnyerte.
A MÁV FKG Kft. nem volt hajlandó elárulni, hogy milyen munkálatokat végzett neki a ZELE-BAU Kft. közel 1 milliárd forintért.
Több mint 2 évig pereskedtünk az állammal, hogy megtudjuk, mennyibe került az adófizetőknek a miniszterelnök kedvenc újságjának megvásárlása.
Egyes kormányhivatalok szóról szóra megegyező, ugyanakkor jogsértő módon utasítják el közadatok kiadását, vagy húzzák az időt az adatigénylések teljesítése során.
A szerződést maga Lázár János írta alá, mégis azt állította az ÉKM, hogy ők nem adatkezelők az ügyben. A rendőrség szerint pedig ez nem közérdekű adattal visszaélés.
Az Országos Atomenergia Hivatal minden érdemi információt kitakart a dokumentumból, így abból nagyjából annyit tudhatunk meg, hogy Paks II Pakson van.
A tavaly májusi adatigénylés teljesítését arra hivatkozva vitatja már több mint fél éve a közmédia, hogy nem tudják megtalálni a kínaiakkal kötött szerződéseket.
Összegyűjtöttük a közérdekű adatokról szóló öt legolvasottabb idei cikkünket.
Összegyűjtöttünk öt olyan idei ügyet, amikor csak nagyon nehezen sikerült megszereznünk a közérdekű adatokat, mert az adatgazdák a végsőkig titkolták őket.
Kitartóan próbálták eltitkolni előlünk, mit mért a bójasor, amire másfél éve bukkantunk a Dunában. A téma az üzemidő-hosszabbítás miatt újra aktuális.