CÖF, tarifareform, Láncziék, mézüzem, Audi: a legnépszerűbb idei közadatos cikkeink
Összegyűjtöttük a közérdekű adatokról szóló öt legolvasottabb idei cikkünket.
Összegyűjtöttük a közérdekű adatokról szóló öt legolvasottabb idei cikkünket.
Összegyűjtöttünk öt olyan idei ügyet, amikor csak nagyon nehezen sikerült megszereznünk a közérdekű adatokat, mert az adatgazdák a végsőkig titkolták őket.
Kitartóan próbálták eltitkolni előlünk, mit mért a bójasor, amire másfél éve bukkantunk a Dunában. A téma az üzemidő-hosszabbítás miatt újra aktuális.
A Magyar Államkincstár nem akarja kiadni a Fulmer GmbH közel 1 milliárd forintos támogatásának iratait, de a bíróság első- és másodfokon is erre kötelezte.
Schmidt Ádám kormánybiztos korábban "szakszámításokat" ígért arról, hogy mennyire érte meg a vb hazánknak, de a színes kiadványban kevés a konkrétum.
Mint a Mátyás királyos mesékben az okos lány: oda is adta a 160 millió forint közpénzből készült dokumentumot a külügy alá tartozó Adria Port Zrt., meg nem is.
Két rövid animációs videóban magyarázzuk el, hogy miért tartoznak a népre az állami szervek döntései és kiadásai, és hogyan lehet őket megtudni.
Titkos eljárásban, a nyilvánosság teljes kizárásával folyik a Lázár János által „kastély-örökbefogadásnak” nevezett kastély-privatizációs pályázat.
Az Építési és Közlekedési Minisztérium először letagadta, de miután pereltünk, kiadta a márciusban bevezetett tarifareform hatástanulmányát.
Az Átlatszó azután fordult adatigényléssel a szervezethez, hogy az ügyvédi kamara visszautasította Szuverenitásvédelmi Hivatal „információk bejelentését” célzó együttműködési javaslatát.
Nem jogerős ítéletében a Fővárosi Törvényszék kötelezte a közmédiát, hogy adjon ki az Átlátszó újságírójának minden olyan szerződést, amit az elmúlt öt évben kínai szervezettel kötött.