
Mészáros Lőrinc is lehet a CÖF titokzatos támogatója – Erdélyi Katalin a Klubrádióban
Cikkünkre reagálva a CÖF sajtótájékoztatón közölte, hogy ismét feljelentenek minket a Szuverenitásvédelmi Hivatalnál.
Kedd délután Katus Eszter, Horn Gabriella, Bátorfy Attila átlátszós újságírók, valamint Horváth András az Átlátszó legutóbbi fontos témáiról beszélgettek a műsorvezetőkkel a Tilos rádióban.
A Bádogdob című műsor augusztus 27-i adásában az Átlátszó három újságírója, Katus Eszter, Horn Gabriella és Bátorfy Attila, valamint Horváth András beszélgettek Bodolai László és Trencsényi Ádám műsorvezetővel.
Kollégáink az alábbi témákról beszéltek:
A közel másfél órás adás itt visszahallgatható:
Ha már egyszer itt vagy…
Az Átlátszó nonprofit szervezet: cikkeink ingyen is olvashatóak, nincsenek állami hirdetések, és nem politikusok fizetik a számláinkat. Ez teszi lehetővé, hogy szabadon írhassunk a valóságról. Ha fontosnak tartod a független, tényfeltáró újságírás fennmaradását, támogasd a szerkesztőség munkáját egyszeri adománnyal, vagy havi előfizetéssel. Kattints ide a támogatási lehetőségekért!
Bankszámlaszám: 12011265-01425189-00100001
Bank neve: Raiffeisen Bank
Számlatulajdonos: Átlátszónet Alapítvány
1084 Budapest, Déri Miksa utca 10.
IBAN (EUR): HU36120112650142518900400002
IBAN (USD): HU36120112650142518900500009
SWIFT: UBRTHUHB
Számlatulajdonos: Átlátszónet Alapítvány
1084 Budapest, Déri Miksa utca 10.
Bank neve és címe: Raiffeisen Bank
(H-1133 Budapest, Váci út 116-118.)
Támogasd a munkánkat az Átlátszónet Alapítványnak küldött PayPal adománnyal! Köszönjük.
Havi 5400 Ft Havi 3600 Ft Havi 1800 Ft Egyszeri PayPal támogatásHa az 1 százalékodat az Átlátszó céljaira, projektjeire kívánod felajánlani, a személyi jövedelemadó bevallásodban az Átlátszónet Alapítvány adószámát tüntesd fel: 18516641-1-42
1% TÁMOGATÁS
Cikkünkre reagálva a CÖF sajtótájékoztatón közölte, hogy ismét feljelentenek minket a Szuverenitásvédelmi Hivatalnál.
A műsor itt újra meghallgatható.
Kollégánk a Klubrádió Reggeli személy című műsorának vendége volt, ahol Dési Jánossal beszélgetett aktuális közéleti témákról. Az adás itt visszahallgatható.
A műsor itt meghallgatható.
Támogasd a munkánkat banki átutalással. Az adományokat az Átlátszónet Alapítvány számlájára utalhatod. Az utalás közleményébe írd: „Adomány”, köszönjük!