Törvénymódosítással titkolja a kormány a külügyminiszter magánrepülőgépes utazásainak költségét
Hiába trükköztek: az elsőfokú bírósági ítélet szerint a külügyminisztériumnak ki kell adnia, hogy mennyiért béreltek repülőt Szijjártó japán körútjára.
Hiába trükköztek: az elsőfokú bírósági ítélet szerint a külügyminisztériumnak ki kell adnia, hogy mennyiért béreltek repülőt Szijjártó japán körútjára.
A kormányközeli Szíjj László cége építette a Kondoros-Békéscsaba közötti útszakaszt nettó 41,5 milliárd forintért, vagyis kilométerenként 2,3 milliárdért.
Két hónapra szerződött a HUN-REN Magyar Kutatási Hálózat Mészáros Lőrinc feleségének cégével nettó 5 millió forintért. Az újságírók kategorizálását 99 ezer forintért vállalták.
Orbán Viktor február elején büszkélkedett azzal, hogy már 2 milliárd forint támogatást igényeltek a vidékiek. A kifizetések viszont nem pörögnek.
A Diákhitel Központról szóló anyagot addig dugdosták a fiókban, amíg az egykori igazságügyi miniszter férje ellenzéki színre nem lépett.
Ahogy évek óta mindig, most is kikértük a sajtóval kapcsolatos adatokat a bíróságtól. Az Átlátszó, a Magyar Hang és az RTL az ellene indított összes sajtópert megnyerte.
A MÁV FKG Kft. nem volt hajlandó elárulni, hogy milyen munkálatokat végzett neki a ZELE-BAU Kft. közel 1 milliárd forintért.
Több mint 2 évig pereskedtünk az állammal, hogy megtudjuk, mennyibe került az adófizetőknek a miniszterelnök kedvenc újságjának megvásárlása.
Egyes kormányhivatalok szóról szóra megegyező, ugyanakkor jogsértő módon utasítják el közadatok kiadását, vagy húzzák az időt az adatigénylések teljesítése során.
A szerződést maga Lázár János írta alá, mégis azt állította az ÉKM, hogy ők nem adatkezelők az ügyben. A rendőrség szerint pedig ez nem közérdekű adattal visszaélés.
Az Országos Atomenergia Hivatal minden érdemi információt kitakart a dokumentumból, így abból nagyjából annyit tudhatunk meg, hogy Paks II Pakson van.