Vádat emeltek az Integritás Hatóság elnöke ellen, az ÁSZ elnöke továbbra is mérlegel
Windisch László, az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezhetné Biró Ferenc felmentését, aki ellen hűtlen kezelés és más bűncselekmények miatt emeltek vádat.
Windisch László, az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezhetné Biró Ferenc felmentését, aki ellen hűtlen kezelés és más bűncselekmények miatt emeltek vádat.
Az ügyészség gyanúja szerint a hatóság elnöke két autót is bérelt az IH számlájára, és az egyiket a felesége magáncélra használta. Az elnök szerint a személyén keresztül az általa vezetett hatóságot támadják.
Erről írtak a független vidéki portálok a héten. Lapszemle.